Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej uwielbianych przez tysiące Polaków muzykiem wykonującym muzykę disco – polo. Wokalista należy do zespołu „Akcent”, a ich utwory są znane i śpiewane niemalże przez wszystkich, zarówno starszych, jak i młodszych.

Jedna z najpopularniejszych piosenek Zenona Martyniuka „Przez Twe oczy zielone”. Ten hit zna niemal każdy fan muzyki disco polo, a ostatnio nuciła go nawet wnuczka znanego muzyka!

Zenek Martyniuk ma ogromne powody do dumy

Wiele wskazuje na to, że relacje Martyniuków z byłą żoną Daniela Martyniuka powoli się poprawiają. Król disco polo potwierdził, że relacje z byłą żoną Daniela powoli zaczęły się ocieplać i pozostają w stałym kontakcie, zarówno z Eweliną, jak i ich ukochaną wnuczką Laurą.

Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenon i Danuta Martyniuk. Źródło: youtube.com

Zenek zapowiedział, że wraz z żoną i synem Danielem mają zamiar niebawem ponownie odwiedzić małą Laurę, ponieważ dziewczynka będzie obchodziła trzecie urodziny.

Wnuczka króla dispo polo jest naprawdę zdolną dziewczynką

Okazuje się, że Laura już sporo potrafi, jak na swój wiek. Zenek Martyniuk zdradził, że jest niezwykle rezolutna i pomysłowa.

Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube
Daniel Martyniuk z żoną i tatą. Źródło: Youtube

Dziewczynka uwielbia oglądać występy swojego dziadka w telewizji i domaga się, by śpiewał jej również w domu. Ona sama także ma talent wokalny.

Ostatnio zaśpiewała mi po angielsku „I need your love” Calvina Harrisa. Wzruszyłem się

- dodał król disco polo.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu