Agnieszka Radwańska zrezygnowała z kariery w 2018 roku. Dokładnie w listopadzie sportsmenka przekazała swoim fanom, że rezygnuje ze sportu. Wiele osób było mocno rozczarowanych tą decyzją, bowiem Agnieszka Radwańska miała na swoim koncie liczne sukcesy, a kibice mieli nadzieję, że jeszcze nieraz zobaczą ją na korcie.

Od 2020 roku Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid są szczęśliwymi rodzicami małego Kubusia. Zakochani spędzają z synkiem każdą wolną chwilę.

Szykują się ogromne zmiany w prywatnym życiu Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska chętnie dzieli się tym, jak wyglądają wnętrza jej luksusowego apartamentu na jednym ze strzeżonych osiedli w Warszawie. Zdjęcia jej mieszkania robią wrażenie niemal na każdym!

Piękne lokum z wyjątkowym widokiem zamieszkuje cała rodzina – Agnieszka Radwańska, jej mąż Dawid Celt i synek pary, Kubuś. Sportsmenka nie ukrywa, że znalazła w stolicy czuje się fantastycznie.

Co planuje gwiazda polskiego tenisa?

Co ciekawe, Agnieszka Radwańska już dawno temu wyniosła się z rodzinnego Krakowa do stolicy. Choć wciąż uważa stolicę Małopolski za swój dom to dostrzega wyraźne plusy mieszkania w Warszawie.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt postanowili wybudować nawet własny dom właśnie na Mazowszu! Choć budynek wciąż jest w budowie to widać, że jego rozmiary są imponujące.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu