Już niebawem w stacji TVN ukaże się pierwszy odcinek muzycznego show "Mask Singer". Na czym polega program i kto weźmie w nim udział?

Telewizja TVN rusza z kolejnym projektem

Uczestnicy programu "Mask Singer” będą występować przebrani za… zwierzęta! Co ciekawe, widzowie nie poznają nazwisk przed emisją show. W każdym odcinku zostanie ujawniona tożsamość jednej osoby.

Telewizja TVN przewiduje ogromne kary za ujawnienie nazwisk gwiazd związanych z produkcją. Specjalne umowy o zachowaniu poufności podpisały wszystkie osoby zaangażowane w show "Mask Singer" – w tym makijażystki czy osoby sprzątające.

Wiadomo jedynie, że w gronie jury show pojawią się Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński. Prowadzącym programu "Mask Singer" będzie aktor znany z serialu "Zakochani po uszy" – Michał Meyer.

Kto weźmie udział w show "Mask Singer"?

TVN opisał w krótkiej informacji prasowej jak będzie wyglądać show „Mask Singer”. W każdym odcinku widzowie, publiczność i „detektywi” – czyli członkowie jury, będą oglądać muzyczne występu zamaskowanych uczestników.

Detektywi będą mogli zadawać dowolne pytanie uczestnikom i typować, kto może kryć się pod maską. W każdym kolejnym odcinku show „Mask Singer” odpadnie osoba, która otrzymała najmniejszą ilość głosów od publiczności i jury.

Wtedy przy krzykach „zdejmij maskę!”, uczestnik będzie musiał odsłonić swoją twarz. Zwycięzca, czyli osoba, której uda się najdłużej ukryć swoją tożsamość, zdobędzie statuetkę Złotej Maski.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu