Krzysztof Różnicki został mistrzem Polski w biegu na 800 m. Mający zaledwie 17 lat chłopak, zdobył medal przy niesprzyjającej aurze. Jego wyczynu naprawdę sensacyjny.

Dziewięćdziesiąte szóste mistrzostwa Polski okazały się dla Krzysztofa Różnickiego szczęśliwe. Siedemnastolatek zaskoczył wszystkich i zajął pierwsze miejsce w biegu na 800 m. Choć warunki atmosferyczne nie były sprzyjające młody zwycięzca zakończył bieg z medalem.

17-letni Krzysztof Różnicki mistrzem Polski w biegu na 800 metrów.

Ku zaskoczeniu wszystkich, nie będących faworytem siedemnastolatek wysunął się na prowadzenie i zdobył medal w mistrzostwach Polski. Nastolatek zakończył bieg z rewelacyjnym wynikiem bo 1:47.73.

- To był mój wymarzony prezent, spełniło się moje marzenie. Chcę się rozwijać i mam nadzieję, że moja kariera będzie się pięła do góry - przyznał Różnicki, cytowany przez portal Sportowe Fakty WP. - Na ostatnich stu metrach czułem się bardzo mocny i wiedziałem, że mogę to wygrać - dodał.

Jak informował portal "Życie": MICHAŁ WIŚNIEWSKI OFICJALNIE POTWIERDZIŁ DOBRĄ WIADOMOŚĆ, O KTÓREJ BYŁO WIELE SPEKULACJI. PUBLIKACJA NA INSTAGRAMIE NIE POZOSTAWIA WĄTPLIWOŚCI