Para z różnicą 45 lat twierdzi, że ma do siebie prawdziwe uczucia. Poznali się na Facebooku, a następnie zakochana stara kobieta poszła do swojego młodego chłopaka w Egipcie. Po pierwszej namiętnej nocy starsza Brytyjka przyznała, że ​​następnego dnia nie może normalnie chodzić i poczuła się jak dziewica. Dowiedz się, jak rozwijał się romans między nimi, z naszego materiału.

Internauci energicznie dyskutują o romansie młodego Egipcjanina z brytyjskim emerytem, ​​który jest 45 lat starszy od swojego chłopaka.

35-letni Mohamed Ahmed Irbriham (Mohamed Ahmed Irbriham) i 80-letnia Iris Jones (Iris Jones) poznali się na Facebooku. Po spotkaniu w prawdziwym życiu emeryt powiedział szczerze, jak młody kochanek „osiodłał” ją podczas pierwszej namiętnej nocy.

Egipcjanin twierdzi, że prawdziwe uczucia płoną między nimi. Uważa, że ​​mężczyzna zakochany w kobiecie nie myśli o swoim wieku i wyglądzie. Mieszkaniec Giza wspomina, jak długo czekali na pierwsze spotkanie. Mohamed mówi, że nie jest zainteresowany wyglądem, ale wewnętrznym światem starszej dziewczyny.

Mężczyzna nie przyznaje, czy był wcześniej żonaty, czy rozwiedziony. Wiemy tylko, że już wkrótce niezwykła para planuje się pobrać.

Mieszkaniec Somerset poleciał na randkę z młodym kochankiem do Kairu po rozmowach w sieciach społecznościowych. Pierwszy seks między kochankami miał miejsce zaledwie kilka godzin po spotkaniu.

Iris, bez wstydu, szczegółowo opowiedziała o pierwszej namiętnej nocy na antenie brytyjskiego programu telewizyjnego This Morning. W szczerym wywiadzie wskazała, że ​​było to raczej trudne i musieli użyć całej tubki smaru. Następnego dnia emeryt nie mógł chodzić i miał wrażenie, że jedzie na koniu. Stara kobieta mówi, że znów poczuła się jak dziewica.

Emeryt lub rencista planuje wrócić do Egiptu, by poślubić Mohameda. Rozwiodła się ze swoim poprzednim małżonkiem 40 lat temu. Kobieta ma dwoje dzieci - 54-letniego Steve'a i 53-letniego Darrena. Najmłodszy syn wierzy, że Egipcjanin ma romans z matką tylko z powodu pieniędzy i obywatelstwa, ale zapewnia, że ​​między nimi jest prawdziwa miłość.

Iris mówi, że żyje tylko na emeryturze i nie ma dużo fortuny. A Mohamed jest nawet gotowy do podpisania umowy małżeńskiej, aby nie udawać swojego domu. Emeryt mieszka w domu o wartości 220 000 funtów (około 18,3 miliona rubli), przechodząc na emeryturę 200 funtów (około 17 000 rubli) tygodniowo i renty inwalidzkie.

Niestety, ich romantyczne spotkanie zostało przyćmione przez wypadek, gdy starsza kobieta spadła ze schodów w Kairze i spędziła dwa dni w szpitalu.

Kochankowie chcieli przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii, ale Mohamedowi odmówiono wizy turystycznej z powodu braku funduszy. Iris jest gotowa przeprowadzić się do Egiptu i zamieszkać ze swoim przyszłym mężem po ślubie, jeśli nie będzie mógł mieszkać w Wielkiej Brytanii. Ona chce spędzić resztę swoich dni z osobą, którą kocha i umrzeć szczęśliwie.

Przypomnij sobie INTELIGENTNI LUDZIE STARZEJĄ SIĘ WOLNIEJ NIŻ WSZYSCY INNI. WŁAŚNIE DLATEGO

Jak informował portal „Zycie” ADOPTOWANY CHŁOPIEC PODAROWAŁ RODZICOM WYMARZONY DOM

Zycie pisał również o NAUKOWCY UWAŻAJĄ, ŻE JESTEŚMY BLIŻEJ KOŃCA ŚWIATA NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ